43 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Färglitografi
"Balberget" Signerad: Åke Pettersson-Nåw Numrerad: 52/100 Mått bildyta: 41 x 29 cm Mått med ram: 63 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Color lithograph "Balberget" Signed: Åke Pettersson-Nåw Numbered: 52/100 Dimensions image area: 41 x 29 cm Dimensions with frame: 63 x 52 cm Condition report: Minor age-based wear, minor wear on frame, no other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |