32 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Litografi
"Bäckflottning" Signerad: Åke Pettersson-Nåw Numrerad: 12/20 Mått bildyta: 40 x 32 cm Mått med ram: 57 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Lithograph "Log driving" Signed: Åke Pettersson-Nåw Numbered: 136/280 Dimensions image area: 40 x 32 cm Dimensions with frame: 57 x 52 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |