117 Lars A Persson Akvarell på papper
Konstnär född: 1958 Landskap Signerad: Lars A Persson Mått på bildyta: 38 x 14 cm Ramens mått: 51 x 26,5 cm
Lars A Persson Watercolor on paper Artist born: 1958 Landscape Signed: Lars A Persson Dimensions of image area: 38 x 14 cm Dimensions with frame: 51 x 26,5 cm Condition report: No remarks
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |