85 Oidentifierad konstnär Olja på duk 1900-tal
Landskapsmotiv Otydligt signerad Mått på duk: 120 x 64 cm Mått med ram: 130 x 75 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unidentified artist Oil on canvas from the 20th century
Landscape motif Indistinctly signed Dimensions on canvas: 120 x 64 cm Dimensions with frame: 130 x 75 cm
Condition report: Age-based wear, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |