166 Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal
Landskapsmotiv Signerad: OB Oidentifierad konstnär Mått på duk: 81 x 63 cm Oramad
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas from the 20th century Signed: OB Unidentified artist Dimensions of canvas: 81 x 63 cm Unframed Conditional report: Minor age-based wear, no other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |