84 Okänd konstnär Olja på duk
Motiv från Nordingrå Ej signerad Mått på duk: 92,5 x 66 cm Mått med ram: 105 x 78 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre hål i duk (1 mm), inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on canvas Motif from Nordingrå Not signed Dimensions of canvas: 92.5 x 66 cm Dimensions with frame: 105 x 78 cm Condition report: Minor age-based wear, minor holes in canvas (1 mm), no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |