467 Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970-tal
Väggrelief i glaserat stengods föreställande två hönor
Signerad: GOG
Märkt: Arabia Finland
Mått: 33 x 27
Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970s
Wall relief in glazed stoneware representing two hens
Signed: GOG
Marked: Arabia Finland
Dimensions: 33 x 27
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |