239 Ikon Ryssland 1900-tal
Rysk ikon föreställandes Maria och Jesus.
Höjd: 28 cm
Bredd: 21 cm
Konditionsrapport: Mindre märken, färgsläpp & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Icon Russia from the 20th century
Russian icon depicting Mary and Jesus.
Height: 28 cm
Width: 21 cm
Condition: Minor marks, color loss & age-based wear, No other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |