65 Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper
Konstnär född: 1966
Självporträtt
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 1991
Mått på papper: 72 x 58 cm
Mått inkl ram: 76 x 62 cm
Kristina Nilsdotter Mixed technique on paper
Artist born: 1966
Self portrait
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 1991
Dimensions of paper: 72 x 58 cm
Dimensions including frame: 76 x 62 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 2,500 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |