195 Mats Hådell Norrskär Färglitografi
Mats Hådell född 1958
"Kräftpremiär"
Numrerad: EA
Signerad: Mats Hådell
Mått på bildyta: 54 x 40 cm
Mått med ram: 73 x 60 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Mats Hådell Norrskär Color Lithography
Mats Hådell born 1958
"Crayfish premier"
Numbered: EA
Signed: Mats Hådell
Dimensions of image area: 54 x 40 cm
Dimensions with frame: 73 x 60 cm
Condition: Wear on frame, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |