121 Olof Nanneson Gouache på papper
Konstnär född: 1946 "Västerbotten vinter" Signerad: Nanneson Mått på papper: 50 x 38 cm Mått med ram: 54 x 42 cm Konditionsrapport: Inga anmärkningar
Olof Nanneson Gouache on paper Artist born: 1946 "Västerbotten winter" Signed: Nanneson Dimensions of paper: 50 x 38 cm Dimensions with frame: 54 x 42 cm Condition report: No remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |