219 Samling Dockor 1900-tal (7 st.)
Samling porslinsdockor i varierande klädsel.
Längd: 22-46 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, mindre märken och fläckar, inga övriga anmärkningar
Collection Dolls 20th Century (7 pcs)
Collection of porcelain dolls in variety of outfits.
Length: 22-46 cm
Condition: Age-based wear, minor marks and stains, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |