53 Stina Sunesson 1925-1999 Färglitografi
Gårdsvy
Signerad: Stina Sunesson
Numrerad: 182/360
Mått bildyta: 62 x 44 cm
Mått inklusive ram: 76 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Stina Sunesson 1925-1999 Color Lithography
Farm view
Signed: Stina Sunesson
Numbered: 182/360
Image area dimensions: 62 x 44 cm
Dimensions including frame: 76 x 65 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |