292 Vaser Alsterfors och Kastruph Glasbruk 1900-tal (2 st)
Två vaser i glas.
En etikettmärkt
Höjd: 16-30 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre repor, inga övriga anmärkningar
Vases Alsterfors and Kastruph Glasbruk 20th century (2 pcs)
Two vases in glass.
One labelled
Height: 16-30 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor scratches, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |