113 Albert Engström 1869-1940 Etsning
Porträtt
Signerad: Albert Engström
Mått på bildya: 20 x 14 cm
Mått inkl ram: 49 x 39 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, gulnat papper, inga övriga anmärkningar
Albert Engström 1869-1940 Etching
Portrait
Signed: Albert Engström
Dimensions of picture: 20 x 14 cm
Dimensions including frame: 49 x 39 cm
Condition report: Age-based wear, yellowed paper, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |