56 Britta Kvarnbrink Färgetsning
"Sköna förlorare VIII"
Signerad: Britta Kvarnbrink
Numrerad: 3/50
Mått på bildyta: 62 x 44 cm
Mått inkl ram: 81,5 x 61 cm
Britta Kvarnbrink Color etching
"Beautiful Losers VIII"
Signed: Britta Kvarnbrink
Numbered: 3/50
Image area dimensions: 62 x 44 cm
Dimensions including frame: 81.5 x 61 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |