398 Dragspel Paolo Soprani Italia 1900-talets andra hälft
4-körigt knappdragspel
Väska medföljer
Tillverkat av Paolo Soprani, Italien
Höjd: 43 cm
Längd: 48 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Accordion Paolo Soprani Italia second half of the 20th century
4-chorus button accordion
Bag included
Made by Paolo Soprani, Italy
Height: 43 cm
Length: 48 cm
Condition report: Use wear, marks and scratches, no other remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |