136 Fritz Jakobsson Olja på duk 1980
Konstnär född 1940 Stilleben med äpplen
Signerad: Fritz Jakobsson
Daterad: 1980
Mått på duk: 60 x 38 cm
Mått med ram: 83 x 62 cm
Fritz Jakobsson Oil on canvas
Artist born 1940
Still life with apples
Signed: Fritz Jakobsson
Dated: 1980
Dimensions of canvas: 60 x 38 cm
Dimensions of frame: 83 x 62 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 10,000 - 12,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |