66 Jonne Bergström 1915-1987 Olja på Duk
"Färgspel i fjällmark"
Signerad: Jonne Bergström
Daterad: 1971
Mått på duk: 81 x 81 cm
Mått inkl ram: 88 x 88 cm
Jonne Bergström 1915-1987 Oil on Canvas
"Color play in mountain land"
Signed: Jonne Bergström
Dated: 1971
Dimensions of canvas: 81 x 81 cm
Dimensions including frame: 88 x 88 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |