170 Kristina Nilsdotter Akvarell på papper 2015
Konstnär född: 1966
"Jägaren"
Akvarellcollage
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2015
Mått på duk: 39 x 30 cm
Mått inkl ram: 50 x 42 cm
Kristina Nilsdotter Watercolor on paper
Artist born: 1966
"The hunter"
Watercolor collage
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2015
Dimensions of canvas: 39 x 30 cm
Dimensions including frame: 50 x 42 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |