80 Mona Huss Walin Färglitografi
Konstnär född: 1944
"Festklänningen"
Signerad med blyerts.
Numrerad: Provtryck
Mått bildyta: 57,5 x 44,5 cm
Totalmått: 73 x 60 cm
Mona Huss Walin Color lithograph
Artist born: 1944
"Party dress"
Signed with pencil.
Numbered: Sample print
Image area dimensions: 57,5 x 44,5 cm
Total dimensions: 73 x 60 cm
Condition report: No remarks.
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |