143 Ola Billgren 1940-2001 Färglitografi
Signerad med blyerts: Ola Billgren
Numrerad: 80/100
Daterad: 1982
Mått på bildyta: 48 x 33 cm
Mått med ram: 67 x 53 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Ola Billgren 1940-2001 Color lithography
Signed with pencil: Ola Billgren
Numbered: 80/100
Dated: 1982
Image area dimensions: 48 x 33 cm
Dimensions with frame: 67 x 53 cm
Condition report: Age-based wear, Minor wear on frame, No other remarks.
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |