14 Per Enoksson Färglitografi
Konstnär född: 1965
"Eterbrus"
Signerad: Per Enoksson
Numrerad: 2/35
Daterad: 2002
Mått på bildyta: 36 x 28 cm
Mått inklusive ram: 52 x 43 cm
Per Enoksson Color lithography
Artist born: 1965
"Ether Noise"
Signed: Per Enoksson
Numbered: 2/35
Dated: 2002
Image area dimensions: 36 x 28 cm
Dimensions including frame: 52 x 43 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |