81 Per Nikolaus Skum 1928-1995 Färglitografi
Same med renhjord
Signerad med blyerts
Numrerad: 49/275
Mått bildyta: 40 x 30 cm
Mått med ram: 56 x 46 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Per Nikolaus Skum 1928-1995 Color lithography
Sami with reindeer herd
Signed with pencil
Numbered: 49/275
Image area dimensions: 40 x 30 cm
Dimensions with frame: 56 x 46 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |