319 Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
Två stycken spegalr i barock-stil med dekorrerade ramar i konstmassa
Märkt: Made in Italy
Totalmått: 44 x 37 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar
Mirrors baroque style Italy 20th century (2 pcs)
Two mirrors in baroque style with decorated plastic frames
Marked: Made in Italy
Overall dimensions: 44 x 37 cm
Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |