380 Vävnad 106X80 1900-tal
Tygvävnad med jaktmotiv
Mått: 106 x 80 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, fransig i kanterna, inga övriga anmärkningar
Fabric 106X80 20th century
Fabric with hunting motifs
Dimensions: 106 x 80 cm
Condition report: Age-based wear, frayed at the edges, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |