66 Enrique Cabrolier Olja på duk
Motiv av kvinna
Signerad: E Cabrolier
Mått på duk: 65 x 54 cm
Mått inkl ram: 83 x 71 cm
Enrique Cabrolier Oil on canvas
Motif of woman
Signed: E Cabrolier
Dimensions of canvas: 65 x 54 cm
Dimensions including frame: 83 x 71 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |