158 Eva Skåreus Färglitografi
"Geddbäck"
Signerad: Eva Skåreus
Numrerad: 96/200
Mått på bildyta: 32 x 23 cm
Mått inkl ram: 5
3 x 42,5 cm
Eva Skåreus Color lithography
"Pike Stream"
Signed: Eva Skåreus
Numbered: 96/200
Image area dimensions: 32 x 23 cm
Dimensions including frame: 53 x 42.5 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |