23 Gunilla Gessle 1944-2016 Blandteknik på duk
Komposition med ansikte
Signerad: G. Gessle
Mått på bildyta: 39 x 29,5 cm
Mått inkl ram: 43 x 33 cm
Gunilla Gessle 1944-2016 Mixed media on canvas
Composition with face
Signed: G. Gessle
Image area dimensions: 39 x 29.5 cm
Dimensions including frame: 43 x 33 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |