161 Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Hösträv"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: HC 2/16
Mått bildyta: 41 x 29 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Autumn Fox"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: HC 2/16
Image area dimensions: 41 x 29 cm
Loose leaf
Condition report: No remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |