12 Ingrid Maria Jacobsson Olja på duk
Konstnär född 1944
"Smörblommor"
Signerad: Ingrid Maria Jacobsson
Daterad: 1987
Mått på duk: 90 x 90 cm
Mått inklusive ram: 98 x 98 cm
Ingrid Maria Jacobsson Oil on canvas
Artist born in 1944
"Buttercups"
Signed: Ingrid Maria Jacobsson
Dated: 1987
Dimensions of canvas: 90 x 90 cm
Dimensions including frame: 98 x 98 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 3,000 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |