211 Modellbil Radicon Bus Modern Toys Japan 1950-tal
Elektrisk leksaksbil / modellbil tillverkad av formpressad tenn och stål
Orginalkartong medföljer ej
Höjd: 11 cm
Längd: 36 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, ej komplett, fjärrdosa och takantenn saknas, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Model car Radicon Bus Modern Toys Japan 1950s
Electric toy car / model car made of molded tin and steel
Original box not included
Height: 11 cm
Length: 36 cm
Condition report: Not functionally tested, not complete, remote box and roof antenna missing, marks and scratches, no other remarks
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |