31 Oidentifierad konstnär Olja på pannå
"Oviksfjällen"
Signerad: G. Jansson
Mått på pannå: 39 x 30 cm
Mått inkl ram: 50 x 40 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkning
Unidentified artist Oil on panel
"Oviksfjällen"
Signed: G. Jansson
Dimensions of panel: 39 x 30 cm
Dimensions including frame: 50 x 40 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |