70 Lars Lerin Akvarell på papper
"Stena Arctica. Packis, Antarktis"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1989
Mått på papper: 99 x 69,5 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage & fläckar, Inga övriga anmärkningar.
"Stena Arctica. Pack ice, Antarctica"
Dated: 1989
Dimensions of paper: 99 x 69.5 cm
Condition report: Age-based wear & stains, No other remarks.
Estimate | 60,000 - 80,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |