85 Lars Lerin Akvarell på papper
"Minnen"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 1987
Mått bildyta: 30 x 26 cm
Mått inklusive ram: 35 x 32 cm
"Memories"
Dated: 1987
Image area dimensions: 30 x 26 cm
Dimensions including frame: 35 x 32 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 35,000 - 40,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |