95 Lars Lerin Akvarell på papper
"Stensamling"
Signerad: Lars Lerin
Daterad: 2012
Mått på papper: 154,5 x 102 cm
"Stone Collection"
Dated: 2012
Dimensions of paper: 154,5 x 102 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 100,000 - 120,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |