509 Ring 18K Guld med briljantslipad diamant 1981
Ring tillverkad av 18K Guld besatt med en briljantslipad diamant. Stämplad: Guldfynd Ab Solna 1981. Inre diametermått: 17 mm Vikt: 1 gram
Ring 18K Gold with brilliant cut diamond 1981 Ring made of 18K Gold set with a brilliant cut diamond. Stamped: Guldfynd Ab Solna 1981. Inner diameter measurement: 17 mm Weight: 1 gram Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |