47 Ruben Wallström 1888-1953 Olja på Pannå
Stilleben Signerad: Ruben Wallström Mått på pannå: 37 x 34 cm Mått med ram: 48 x 46 cm
Konditionsrapport: Krackeleringar, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Ruben Wallström 1888-1953 Oil on Panel Still life Signed: Ruben Wallström Dimensions of panel: Dimensions with frame: Condition: Paint cracks, minor age-based wear, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |