39 Okänd konstnär Blandteknik på papper 1900-tal
Troligtvis Indiskt ursprung (Indien)
Oidentifierad konstnär
Otydligt signerad
Mått bildyta: 114 x 85 cm
Mått inklusive ram: 120 x 91 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Unknown artist Mixed media on paper from the 20th century
Probably Indian composition
Unidentified artist
Hard-to-read signature
Image area dimensions: 114 x 85 cm
Dimensions including frame: 120 x 91 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |