52 Anna Toresdotter Färglitografi
Konstnär född: 1956 Landskap Signerad: Anna Toresdotter Daterad: 1988 Numrerad: 59/360 Mått på bildyta: 66 x 48 cm Ramens yttermått: 91 x 71 cm
Konditionsrapport: Mindre ytslitage, glas saknas, slitage på passpartou, inga övriga anmärkningar
Anna Toresdotter Color Lithography Artist born: 1956 Landscape Signed: Anna Toresdotter Dated: 1988 Numbered: 59/360 Dimensions of image area: 66 x 48 cm Dimensions of frame: 91 x 71 cm Conditional report: Minor surface year, wear on passpartou, glass missing, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |