50 Pelle Nilsson Olja på Duk
"Höst, Skogsberg" Signerad: Pelle Nilsson Daterad: 1950 Mått på duk: 38 x 46 cm Mått med ram: 51 x 43 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Pelle Nilsson Oil on Canvas "Autumn, Forest mountain" Signed: Pelle Nilsson Dated: 1950 Dimensions of canvas: 38 x 46 cm Dimensions with frame: 51 x 43 cm Condition: Age-based wear, wear on frame, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |