27 James Neal Renfro Akryl på Pannå
James Neal Renfro, född 1945 (USA) Komposition Signerad: Renfro Mått på pannå: 141 x 117 cm Mått med ram: 143 x 119 cm
Konditionsrapport: Ytslitage, färgbortfall i flertal partier, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
James Neal Renfro Acrylics on Panel James Neal Renfro, born 1945 (USA) Composition Signed: Renfro Dimensions of panel: 141 x 117 cm Dimensions with frame: 143 x 119 cm Condition: Surface wear, paint loss in several places, minor age-based wear, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |