180 Arvid Andersson 1934-2002 Olja på duk
Konstnär född: 1934
Landskapsmotiv
Signerad: Arvid A
Mått på duk: 99 x 31 cm
Mått inklusive ram: 113 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Arvid Andersson 1934-2002 Oil on canvas
Artist born: 1934
Landscape motifs
Signed: Arvid A
Dimensions of canvas: 99 x 31 cm
Dimensions including frame: 113 x 44 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |