267 Vägglampa "Megafono" Luci Srl Italien samtida
Vägglampa med stomme och fästen i mässing Två stycken skärmar i vitlackerad metall och dubbla ljuskällor Höjd: 40 cm Djup: 30 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar -----------------
Wall lamp "Megafono" Luci Srl Italy contemporary Wall lamp with frame and brackets in brass Two screens in white lacquered metal and double light sources Height: 40 cm Depth: 30 cm Condition report: Minor use wear, marks and scratches, no other remarks
Estimate | 1,500 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |