145 Olle Gustafsson Blandteknik på Duk
Konstnär född: 1935 "Vagnen" Monogramsignerad: OG Mått på duk: 81 x 54 cm Mått med ram: 83 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Olle Gustafsson Oil on Canvas
Artist born: 1935
"The trailer" Monogram
Signed: OG
Dimensions of canvas: 81 x 54 cm
Dimensions with frame: 83 x 56 cm
Condition report: Minor paint loss, no other remarks
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |