176 Sixten Fager 1920-2010 Gouache på papper
Landskapsmotiv Signerad: S.Fager
Mått bildyta: 30 x 23 cm
Mått på bildyta: 44 x 37 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Sixten Fager 1920-2010 Gouache on paper
Landscape motifs
Signed: S.Fager
Image area dimensions: 30 x 23 cm
Image area dimensions: 44 x 37 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |