136 Leif Graneheim Akryl på Duk
Konstnär född: 1945 "Toscana" Monogramsignerad: LG Daterad: 2015 Mått på duk: 90 x 70 cm Mått med ram: 92 x 72 cm
Konditionsrapport: Lagning på duk, inga övriga anmärkningar
Leif Graneheim Acrylics on Canvas Artist born: 1945 "Toscana" Monogram signed: LG Dated: 2015 Dimensions of canvas: 90 x 70 cm Dimensions with frame: 92 x 72 cm Condition: Canvas repaired, no other remarks
Estimate | 2,000 - 2,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |