37 Svante Stenborg 1931-2007 Olja på duk
"Park" Signerad: Svante Stenborg Daterad: 1970 Mått på duk: 50 x 50 cm Mått med ram: 53 x 53 cm
Svante Stenborg 1931-2007 Oil on canvas "Park" Signed: Svante Stenborg Dated: 1970 Dimensions of canvas: 50 x 50 cm Dimensions with frame: 53 x 53 cm Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |