477 Omega Seamaster De Ville Armbandsur 1970-tal
Mekaniskt urverk, Plexiglas, Swiss made, Band av rostfritt stål
Ej funktionstestad
Diametermått: 33,5 mm
Konditionsrapport: Bruksslitage, repor på glas, inga övriga anmärkningar
Omega Seamaster De Ville Wristwatch 1970s
Mechanical movement, Plexiglas, Swiss made, Stainless steel strap
Not functionally tested
Diameter measurement: 33.5 mm
Condition report: Use wear, scratches on glass, no other remarks
Estimate | 2,000 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |