320 Skulptur Stål 1900-tal
Abstrakt skulptur tillverkad av stål Ej signerad Höjd: 25,5 cm Bredd: 22 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, naturlig patina, inga övriga anmärkningar
Sculpture Steel 20th century Abstract sculpture made of steel Not signed Height: 25.5 cm Width: 22 cm Condition report: Age-based wear, natural patina, no other remarks
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |